تعداد بازدید خبر: 200
1396/11/19-16:35
«عبدالکاظم طالقانی» عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طالقانی درباره اظهارات «بهروز نعمتی» نماینده مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: از اینکه آقای نعمتی،نماینده محترم مردم در کنار حل مشکل بیکاری،آلودگی هوا و حق پخش تلویزیونی در صدد حل و فصل مشکل فوتبال ایران و عربستان هستند سپاسگزاریم، اما باید به استحضار ایشان برسانیم که در این باره فدراسیون فوتبال با همراهی وزارت امور خارجه و برخی نهادها بیش از 20 جلسه برگزار کرده است که اظهارات اخیر ایشان نشان می دهد از این موضوع بی اطلاع هستند.
وی افزود: بهتر است ایشان صحبت های کارشناسان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه را در جلسه ای بشنوند و بعد اظهارنظر کنند. فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!
طالقانی همچنین خاطرنشان کرد: پس از مذاکره با ریاست محترم فدراسیون فوتبال متوجه شدم که مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انجام شده و در صورت نهایی شدن این روند، موضوع در هیات رییسه مطرح خواهد شد.
بهروز نعمتی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از آنچه که «عملکرد منفعلانه فوتبال ایران در میزبانی مسابقات تیم های ایرانی مقابل عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، خواند، انتقاد کرد.
استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا با الهلال و الاهلی عربستان هم گروه هستند که بر اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدارهای این تیم ها باید در کشورهای ثالث برگزار شود.