1396/07/11-07:06
نحوه فروش بلیط های رقابت های جام جهانی 2018 – روسیه مشخص شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به اطلاعات موجود از سوی فیفا مرحله فروش بلیط های جام جهانی در سه مرحله به شرح زیر انجام می شود:
*مرحله اول فروش:
از تاریخ 14 سپتامبر (23 شهریور) آغاز و تا تاریخ 12 اکتبر (20 مهر) ادامه خواهد داشت. درا ین مرحله متقاضیان وارد سیستم فروش بلیط شده و ثبت نام می کنند. تخصیص بلیط ها براساس زمانبندی ثبت نام اولویت بندی می شود.
همچنین اگر تعداد تقاضاها بیش از حد نصاب باشد، بلیط ها از طریق قرعه کشی به متقاضیان اختصاص خواهد یافت. برای هر کشور در هر بازی 8 درصد ظرفیت ورزشگاهها از همین طریق در اختیار شهروندان آن کشور قرار می گیرد.
*مرحله دوم فروش (که در دو مرحله انجام خواهد شد):
پس از قرعه کشی مسابقات  که اول دسامبر (10 آذر) برگزار می شود، برهمین اساس مرحله دوم فروش بلیط نیز از 5 دسامبر (14 آذر) آغاز و تا 31 ژانویه (11 بهمن) ادامه خواهد داشت.
در ادامه مرحله دوم فروش از تاریخ 13 مارچ (22 اسفند) تا 3 آوریل 2018 (4 فروردین 97) ادامه خواهد یافت. بلیط هایی که در مراحل اول و دوم به فروش رفته در هفته های منتهی به مسابقات به طور رایگان برای هواداران ارسال می شود.
*فروش لحظه پایانی:
هواداران این فرصت را دارند که در لحظات پایانی بلیط خریداری کنند که این هم طبق فرمول درخواست اول، از تاریخ 18 آوریل (29 فروردین) تا 15 جولای (24 تیر) انجام می پذیرد.
همچنین برای بلیط های VIP، فیفا در هر کشور از جمله ایران مراکزی را تعیین کرده و بلیط فروشی محدود بعمل می آورد.
لازم به توضیح است، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به سایت فیفا www.fifa.com  مراجعه کنند.