فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۱۵۹
کد خبر: ۵۳۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
سرپرست کمیته داوران گفت: تصویب گزینش داوران برای قضاوت در رده های مختلف داوری کشور برعهده کمیته داوران است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل صفیری با تشکر از هدایت ممبینی گفت: همه کسانی که در داوری ايران زحمت کشيدند، دوست دارند که داوران ايران در بهترين سطح قضاوت کنند و در ميادين بين المللي به شايستگي حضور داشتند.

وی در ادامه بیان کرد: به هرحال کمیته داوران مسئول برنامه ریزی و سیاست گذاری کلان داوری در جهت رشد و ارتقای پشتوانه سازی داوری است. همچنین تصویب گزینش داوران برای قضاوت در رده های مختلف داوری کشور برعهده کمیته است.

سرپرست کمیته داوران اضافه کرد: وظیفه انجام مصوبات و ارائه پیشنهادهای لازم در راستای ارتقا کمی و کیفی داوری نیز بر عهده دپارتمان است. برهمین اساس دپارتمان تصمیمات لازم را اتخاذ  و جهت تصویب در اختیار کمیته گذاشته و پس از تصویب کمیته اجرایی می گردد. آنچه مسلم است در این راستا همکاری تنگاتنگ و همدلی بین کمیته و دپارتمان مسلما موجب رشد و تعالی داوری کشور می شود.

صفیری در پایان خاطر نشان کرد: کمیته داوران سیاست های خود را بر مبنای سه اصل حفظ شان و منافع فدراسیون فوتبال، حفظ منافع و عدالت برای باشگاههای فوتبال و همچنین حفظ منافع و شان امنیت شغلی داوران فوتبال به عنوان زحمت کش ترین قشر فوتبال می داند. بدون تردید کمیته داوران در جهت ارتقای نقاط قوت و همچنین ترمیم نقاط ضعف داوری مستلزم فرصت و مطالعه است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها