فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۶۸
کد خبر: ۵۳۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
کارگاه ارزیابی استعداد یابان استان کرمان با حضور اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان ، دکتر علی قرائی و دادگر دبیر هئیت فوتبال استان کرمان اغاز شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر علی قرائی در این باره گفت : امروز دیدگاه مناسب کمیته جوانان فدراسیون فوتبال دچار دگرگونی خاصی در همه زمینه ها و به خصوص استعدادیابی شده است و استان کرمان به عنوان سرچشمه ایی از بازیکنان ناب در این زمینه فعال شده است و با تقسیم استان کرمان به ۶ پایگاه اقدام به شناخت بازیکنان مستعد در سراسر این استان پهناور کرده است .
در ادامه اکبر محمدی ، ضمن تشکر از برنامه ریزی و اجرای اصولی برگزاری این جلسه توسط هییت فوتبال به تشریح برنامه های این کارگروه پرداخت و اضافه کرد اجرای ارزیابی برای شناخت بهتر از مربیان و استعداد یابان امری ضروری برای فوتبال آینده خواهد بود و همچنین سرمایه های فوتبال استانها مربیان فوتبال پایه هستند و در این گونه جلسات نسبت به معرفی زیر بنای نظری فلسفه خود در فوتبال پایه باشند .
در این کارگاه ۱۳ استعدادیاب استان کرمان حضور خواهند داشت و در مدت زمان ۱۵ دقیقه ایی به معرفی رزومه و ارائه نظریات و شناخت از فوتبال پایه خواهند داشت ودر قسمت دوم با انتخاب یک‌ قسمت از بازیهای تیم ملی نوجوانان و جوانان در جام های جهانی نوع شناخت از بازیکنان اشاره خواهند کرد .
همچنین در روز دوم استعداد یابی میدانی با حضور تمام مربیان استعدادیاب در رده زیر ۱۲ و ۱۴ سال برگزار خواهد شد که این نفرات در ماه های گذشته توسط هییت فوتبال استان کرمان استعداد یابی شده اند و این بازیکنان مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

عکس: آرزو فرح بخش 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها